МОЛОДЬ

Конкурс Колядок для Францисканської Молоді

Христос Народився!!!До вашої уваги представляємо відео колядки нашої Францисканської Молоді. Проголосувати за відео, яке вам сподобалось, можна лише один раз, проголосувавши в коментарях.На початку Вашого коментаря, ставимо номер колядки за яку віддаємо свій голоснаприклад : №8 і (ваш текст, якщо бажаєте)

№1 Баранівка


№ 2  Житомир

https://www.facebook.com/watch/?v=825901661206066&extid=fQnWkNQHqgtzQlYP

№3 Полонне


№ 4 Чечельник


№ 5 Чуднів


№ 6 Шаргород


№ 7 Шепетівка

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)