МОЛОДЬ,  ПОЛОННЕ

Зустріч молоді в Полонному

Цієї суботи, 24 жовтня молодь парафії Св. Анни приймала гостей. Рекреаційна зустріч розпочалася Службою Божою о 18.00 год,на яку прибули францисканська молодь Шепетівки та Баранівки разом із своїми священиками, о.Ростиславом та о.Кирилом.

Гості брали активну участь у відправленні Святої Меси : співали псалом,читали читання та молитву вірних. А о.Кирило виголосив чудову проповідь, в якій пояснив, як багато наші отці духовні роблять для усієї молоді та для кожного зокрема.
Після закінчення Літургії, молодь перемістилася в катехетичні сальки, де продовжили зустріч. Там мали чаювання, знайомство, конкурси та обіцяні інтеграційні й сучасні танці. Вечір закінчився молитвою та благословінням о. Самуїла, котрий перебував на візитації у м.Полонному. Отець розповів, що щиро радіє з такої великої присутності молодих людей у храмах, тому що саме молодь – майбутнє Церкви та й цілого світу загалом.
Дорога молодь, щиро дякуємо вам, що прийняли запрошення і приїхали, за активну участь у рекреації та за гарний настрій! Чекаємо вас знову!

Юля Полянська – аніматор полонської молоді

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)