новіціат

Облучини в Ордені Братів Менших

«…святий Франциск і його брати переживали велику радість і особливе задоволення, коли хтось ведений Духом Божим приходив, щоби прийняти габіт святого ордену, незважаючи на те ким, або яким він був у християнському люді…» (з Джерел Францисканських)

Облучини в Ордені Братів Менших
Шостого грудня, в каплиці новіціатського дому, братів францисканців провінції святого Михайла Архангела в Україні, відбувся обряд облучин.
З рук провінціального міністра о. Доброслава Копистиринського ofm троє братів отримали та одягли габіт святого Франциска. Братам також були надані нові чернечі імена: бр. Єронім, бр. Леонард, бр. Маріан.
Розділити радість новіціїв приїхали брати з різних монастирів провінції, зокрема з місцевостей з яких походять самі брати новіції.
Брати вдячні Богові за ласку одягнути чернечий одяг, просять про молитву , аби витривати в францисканському покликанні.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)