ШАРГОРОД

Чування з Радіо Марія у Шаргороді

5 грудня 2014 року, першої п’ятниці місяця, у парафії св. Флоріана (м. Шаргород Вінницької обл), відбулося вечірнє чування з Радіо Марія. Розпочалося усе о 18.00 службою Божою, яку очолив єпископ-помічник Камянець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович. Разом з ним спів служили о. Олексій Самсонов – директор Радіо Марія, о. Рафаїл Маківський – настоятель парафії св. Флоріана, о. Кирил Тополєвський з парафії св. Анни м. Полонного.

На чування прибуло багато гостей з інших місцевостей, а саме: з Житомира, Полонного, Жмеринки, Мурафи, Плебанівки, Козлівки, Копайгорода та інших населених пунктів. По завершенню меси – перед виставленими Пресвятими Дарами молилися коронку до Божого Милосердя в намірах цілої України, про мир і спокій, про навернення Росії. Вперше в історії чувань, о.Никодим Рудзінський прочитав лекцію divina, під час якої вияснював, усім радіо слухачам і присутнім у храмі, уривок зі Святого Писання про Благовіщення Пресвятій Діві Марії (Лк.І. 26-38).о.Славомир виголосив конференцію про бр. Альберта, життя котрого тісно пов’язане із Шаргородською парафією. Також свої слова до усіх вірних скеровували отець-єпископ і о. Олексій Самсонов. Дуже багато намірів прозвучало як у храмі так і з телефонних дзвінків та мережі інтернет від слухачів – молилися і просили за мир і спокій в нашій державі, про здоровя для поранених у зоні АТО. Усі ці наміри були представленні ПДМ у радісній та славній частинах розарію. Усе вечірнє чування було прикрашено надзвичайно гарним співом парафіяльного молодіжного хору. О 24.00 отець-єпископ поблагословив усіх вірних Пресвятими Дарами, таким чином завершивши чування.

Після чого усі присутні з працівниками радіо зробили спілну фотографію на згадку про цю подію. Від усієї парафіяльної спільноти братів-францисканців, сестер бенедектинок і усіх парафіян хочемо щиро подякувати для цілої групи працівників Радіо Марія, котрі приклали чимало зусиль для того, щоб це чування і трансляція відбулася. Також для усіх слухачів, які активно телефонували, писали, слухали і молилися разом з нами і з цілою Україною.

Нехай Матінка Божа й надалі опікується вами. А для працівників і волонтерів радіо, бажаємо успіхів, сили і натхнення до праці, яка є спрямованою на те, щоб християнський голос лунав у кожному домі.

Юлія Кокиза

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)