новіціат

Реколекції на початок новіціату (10.09. – 13.09.2012)

Новіціат – ексклюзивний формаційний час, що характеризується глибоким молитовним життям у спільноті братів, об’єднаних одним прагненням – іти за Ісусом Христом слідами святого Франциска з Ассізі. Час цей належить почати з серцем відкритим на натхнення, які походять від Святого Духа. Отже, під проводом магістра о. Олівера, брати розпочали свої новіціатські ре колекції, під час яких мали змогу почути, чим є новіціат, які можливості до духовного зросту перед новаціями відкриваються і як їх ефективно використати. По закінченню ре колекцій магістр привітав братів із входженням у «човен», що допоможе їм виплисти на глибину францисканського харизмату.  

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)