ОБІТНИЦІ

Бог мій та все моє – Урочисті Обітниці у Францисканців

15 вересня 2012 року у Храмі св. Йоана з Дуклі в Житомирі двох молодих Братів, а саме бр. Крістіан Криваківський та бр. Кирило Тополевський склали Богу Вічні Обітниці. Обітницю на все життя в послусі, убогості і чистоті прийняв Міністр Провінції Братів Менших в Україні бр. Доброслав Копистеринський.

На цю урочистість приїхали співбрати з Провінції, а також студенти з Італії, з якими навчається бр. Крістіан.

Невимовна подія, посвячення Богу, торкалась сердець самих Братів, а також їхніх батьків, родичів та знайомих, у яких можна було зауважити сльозинки на очах.

Богу нехай буде подяка, за цих молодих Братів, які зробили вибір в своєму житті і посвятили ціле своє життя Богу, Церкві і усім людям.

бр. Михайло

Фото: бр. Леон

Більше фото дивись тут

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)