ШЕПЕТІВКА

Свято Парафіяльної Спільноти у Шепетівці

16 вересня 2012 року у Шепетівці відбулось святкування парафіяльного свята Воздвиження Хреста. На цю урочистість прибув єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий, який під час проповіді доторкнувся людських сердець, за що зі щирого серця настоятель парафії бр. Казимир Жарковський дякував. Гарно приєдналися до цих подяк і парафіяни.


На цій урочистості прибули священики з різних сторін, а саме бр. Святослав з Феодосії, бр. Андрій з Середнього, бр. Емануїл студент у Римі, бр. Леон і бр. Михайло з Шостки, бр. Граціан з місцевої спільноти. Збагатив своєю присутністю цю урочистість також священик з Православної Церкви Київського Патріархату. Були також Сестри Серафитки з Польщі і Сестри Юзефітки з місцевої спільноти, багато вірян і гостей. Прекрасним співом прикрасив урочистість парафіяльний хор під керівництвом с. Марлени.
Парафіяльне Свято у Шепетівці, це дійсно було свято спільноти. Пережилось це під час літургії і радісного спілкування після Служби Божої під час частування. бр. Михайло

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)