ПРОВІНЦІЯ

Новий Єпископ францисканець

 
23 квітня 2022 року, Папа Франциск призначив нашого співбрата Ізауро Ковілі Лінфаті OFM, Єпископом Ікіке, Чілі. До цього часу брат Ісауро був Генеральним Віце-міністром Ордену Братів Менших.
Брат Ізауро Ковілі Лінфаті народився 22 березня 1961 року в Лумако, дієцезія Темуко в Чілі. Одягнув францисканський габіт 16 липня 1981 року. 16 січня 1983 року склав перші чернечі обіти, а 20 березня 1987 року – вічні обіти. Свячення пресвітерату отримав 23 листопада 1990 року.
У своїй францисканській провінції виконував різні служіння та обовʼязки. Генеральний Капітул в Римі у 2021 року обрав брата Ізауро Генеральним Віце-міністром Ордену.
Вітаємо новопризначеного Єпископа та єднаємося у молитві з цілим Орденом, щоб його служіння у Церкві Ікіке принесло рясні плоди.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)