ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

З’їзд молоді в Чечельницькому санктуарії

chechelnyk, provincia
З’їзд молоді в Чечельницькому санктуарії

З’їзд молоді в Чечельницькому санктуарії

Молодь Томашпільського деканату, що на Вінниччині неодноразово збиралася на спільні зустрічі. Цього року, одна з таких зустрічей відбулася 5 березня в Санктуарії Матері Божої Чечельницької в смт. Чечельник. Організатором тієї зустрічі був о. Петро Новосельський OFM, який є відповідальний в нашому деканаті за молодь. Молодь прибулаіз різних парафій деканату, а саме: з Городківки, Тульчина, Томашполя, Яришівки, а також була присутня місцева молодь із Чечельник. Всіх разом нас було 62 особи. Розпочався з’їзд з привітання о.Петра, під час якого було оголошено тему нашої зустрічі: «Милосердні як Отець».

А далі було представлення, яке було нашим домашнім завданням. До нього молодь підготувала презентації та коротку розповідь про кожну з парафій. Також відбулася презентація молодіжного руху: «Францисканська молодь» яку приготував асистент «Францисканської молоді» о. Кирило Тополевський.

Після цього відбулась Хресна Дорога. Кожний бажаючий міг взяти активну участь у ній несучи Хрест та свічки. Коментар Хресної дороги був повчальний та охоплював всі проблеми сучасної молоді.
Згідно з програмою нам була запропонована адорація Пресвятих Дарів, на якій молодь розважала над Таємницями Розарію. Під час адорації отці уділяли Таїнство сповіді та розмовляли з кожним, хто цього потребував.
Найважливішою подією зустрічі була Божа Служба з конференцією для молоді, яку промовляв о. Петро. Під час проповіді ми роздумували над притчею про Милосердного Батька.

Під кінець нашої зустрічі молодь мала можливість активно провести час на «лагідному вечорі», там ми брали участь у запропонованих конкурсах та Біблійній вікторині.

Дякуємо організаторам за гарний та корисно проведений час, а також смачний сніданок, обід та вечерю.

Наступна така зустріч в нас запланована на початок травня, з наметами на природі. На цю зустріч ми будемо з нетерпінням чекати. До нових зустрічей.

Автор: Анна Подпонаровська

008

Зїзд молоді в Чечельницькому санктуарії

Зїзд молоді в Чечельницькому санктуарії

Зїзд молоді в Чечельницькомусанктуарії

Зїзд молоді в Чечельницькому санктуарії

004

006

Зїзд молоді в Чечельницькому санктуарії

005


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)