ПРОВІНЦІЯ

На капітулі обрали новий уряд провінції

З радістю повідомляємо вас, що на виборчий сесії Капітулу 16 травня 2023 у Гаях-Шевченківських біля Тернополя, брати Капітульні обрали на нового Міністра Провінції св. Архангела Михаїла – бр. Бенедикта Марію Свідерського OFM та на Вікарія Провінції бр. Радослава Ходаніцького OFM.
Дякуємо Всемогутньому Богу за цей вибір і віддаємо новообраних братів у милосердні руки Пресвятої Богородиці, за посередництвом Святого Франциска!
Наступного дня 17 травня 2023 вранці на наступній виборчій сесії Капітулу, брати Капітульні вибрали новий Дефініторій нашої Провінції! Вітаємо брата Тадея Фостаковського OFM, брата Валентина Токаря OFM, брата Павла Шевчука OFM та брата Бернарда Петрова OFM з прийняттям і розпочаттям цього відповідального братерського служіння! Нехай Господь благословить вас, а святий Франциск випрошує у Бога для вас мудрості, терпеливості і святості для гарного прикладу всім братам нашої Провінції! Щасти вам!

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)