РЕКОЛЕКЦІЇ

Боже, віднови в нас Твого Духа! Францисканські реколекції в Карпатах.

В днях від 15 до 20 лютого Року Божого 2016, відбулися реколекції для Братів Францисканців Провінції св. Архангела Михаїла OFM в Україні. Місцем для духовних вправ, було обрано один з мальовничих куточків нашої країни Карпати а саме – с. Яблуниця де знаходиться ,,Дитяче Селище,, харитативної організації ,,Карітас – Спес,,.

Реколекційним роздумам товаришував о. др. Роман Лаба OSPPE. Разом з отцем реколекціоністом, брати роздумували над Словом Божим записаним на сторінках Святого Писання. Аналізуючи та роздумуючи над Святими текстами, кожний брат, мав нагоду поглянути на власне богопосвячене життя у світлі Божого Слова. Атмосфера на реколекціях була сповнена радості та братерського духа. Усі брати яких було сорок двоє разом з Міністром Провінції бр. Доброславом Копистеринським, виражають щиру та сердечну вдячність о. Роману Лабі за дар роздумів над Божим Словом. А також велика подяка усім організаторам цієї події та працівникам ,,Дитячого селища,, за теплий і сердечний прийом. Нехай Милосердний Бог всім благословить, а нам додає сил та наснаги для виконання нашої францисканської місії – нести усім людям Мир та Добро!

Коментарі Вимкнено до Боже, віднови в нас Твого Духа! Францисканські реколекції в Карпатах.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)