ШАРГОРОД

Презентація книги «Шаргородський Єрусалим»

01.01.2020р. в Санктуарії Страстей Господніх м.Шаргород відбулася презентація книги «Шаргородський Єрусалим», авторами якої є о.Ципріан Януш Мориц OFM, о.Адам Ришард Сікора OFM та Яніна Матвієць.

На неї було запрошено: єпископа – ординарія Кам’янець – Подільської Дієцезії Леона Дубравського, а також були присутні брати-францисканці зокрема Міністр Провінції св.Архангела Михаїла о.Даниїл Ботвіна OFM, віце-міністр о.Емануїл Сабадах OFM та інші брати з провінції. Цю радість розділили також з нами брати у вірі, священики Православної Церкви, а також видатні люди, які тим чи іншим чином пов’язані з писемництвом.

Презентував книгу співавтор, історик мистецтва, а також невтомний шанувальник й художній натхненник всього комплексу Шаргородської Кальварії – о.Ципріан Мориц OFM, який детально розповів про написання книги і в особливий спосіб звернув увагу на кожну символіку Хресної Дороги.Книга, присвячена Шаргородському Єрусалиму, розповідає про санктуарій страждаючого Ісуса, що побудований в передмісті Шаргорода. Книга написана в двох мовах: українською та польською. Має в собі елементи порівняння Хресної Дороги в Єрусалимі до нашої в Шаргороді. 

«Нехай ця книга,яку тримаємо в руках, приведе нас в обійми Христа Розп’ятого, рани Якого лікують наші душі та тіла…»

Єп. Леон Дубравський

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)