ПОСТУЛАТ,  ЧЕЧЕЛЬНИК

«Прийдіть і подивіться»

У відповідь на це прохання брат Даниїл сказав: Звертаюся до вас словами Христа: “Прийдіть і подивіться”. З радістю приймаємо вас у цьому формаційному домі на період постулату, щоб ви могли чітко розпізнати своє покликання та досвідчити нашого братерського життя в служінні Церкві.Кожен з постулантів отримав знак Tau, символ Хреста, який Святий наш Отець Франциск вибрав для себе та своїх братів як знак та пам’ятку Христової любові. Період постулату є першим роком формації у богопосвяченому житті.

На цьому етапі кандидати глибше розпізнають своє покликання, а також беруть участь у житті чернечої спільноти. Братам товаришує магістр (наставник) та духовні отці. Молитва, роздуми над Божим Словом, щоденна участь в Євхаристії, лекції з францисканської духовності, а також фізична праця – служать для того, щоб зав’язати живі відносини з Богом і зростати у францисканському покликанні та харизмі.Братам бажаємо відкриватися на Божий голос і сміливо йти за Господом. 

Автор: бр. Емануїл OFM

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)