БАРАНІВКА,  МОЛОДЬ

Нічне великопісне чування з 2 на 3 березня 2012 в м. Баранівка

На нічному чуванні зібрались наші друзі з Баранівки, Полянок, Улянівки, Бубного, Городківки, Зеремлі, Житомира, Шепетівки, Кам’яного Броду, Полонного, Першотравенська, Андрушівки. Разом нас зібралося 85 учасників. Усі з’їхалися на 19.00. Отець Мирон на початок чування привітав молодь і представив парафіяльні групи. В атмосферу чування нас почали впроваджувати й підбадьорювати музиканти з Шепетівки, за що ми їм і дуже дякуємо.

Наша зустріч із Ісусом розпочалася з конференції на тему «Чування», яку промовив до нас о. Павло. Всі слухали уважно, бо якщо не зрозумієш, що таке чування, то не переживеш його на славу Божу. Після конференції була перерва, був це час, щоб ми познайомилися, чи привіталися один з одним. Далі нас чекало виставлення Пресвятих Дарів, і адорація, яку провадили друзі із Полонного, а після неї ми дивилися сценку пантоміму «Голос в Сан Дам’яно», яку для нас приготували наші друзі з Баранівки. Після сценки та короткої перерви ми почали готуватися до Святої Меси, проводячи спів. О 24.00, ми чекали приходу Господа через Євхаристію. Після св. Меси була так довгоочікувана «Агапа» (перекусон), а ділі ми вже рум’яні та щасливі, йшли на другу конференцію, яку провадив о. Олександр на тему «Покликання в нашому житті». Після конференції ми всі дружно молилися Коронку до Божого Милосердя. Далі ми мали ще одну перерву, після якої ми переживали Хресну Дорогу в дусі св. Франциска, та адорацію Святого Хреста Сан Дам’яно, яку приготували нам друзі з Житомира. О 6.00 ми дякували Богові за чудово пережите чування та отримали Боже благословення на щасливу дорогу.

Братам францисканцям із м. Баранівки дякуємо за організування молодіжного чування і всім хто в більшій чи меншій мірі спричинився до цього радісного пережитого часу. Час, який ми пережили, мабуть був на славу Божу, на це питання має дати відповідь кожний учасник, який пережив цю зустріч з Ісусом. Сподіваємося, що це чування не останнє, тому кажу до нових молитовних зустрічей…

Даринка Ільчук із Полянок

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)