ШОСТКА

Яблуниця 7-11 березня 2012 року

“Дорога до Емаус”Реколекції для молоді у Карпатах7-11 березня 2012 року в Яблуниці, що на Івано-Франківщині, в осередку благодійної організації «Caritas-spes» Римо-католицької Церкви, відбулися реколекції для молоді, котрі проводив бр. Михайло Багінський OFM з парафії Св. Йосипа у Шостці Сумської обл.Головною темою реколекцій була: «Дорога до ЕМАУС». Загальна тема: «Невідома дорога», яка після пізнання «Дороги до Емаус» стає відомою, можливою до крокування.

Під час конференцій заглиблювались в значення кожної букви у слові ЕМАУС, а саме Євхаристія, Марія, Апостольство, Усиновлення і Спасіння. Попри основні теми, піднімалися багато інших, не менш важливих на сьогоднішній час для молодих сердець. В тому числі й тема благодаті, як жити у благодаті і що робити, щоб її не втратити, а також як вийти з «я» на «ти», щоб стати «ми». Вчилися також, як дякувати Богу і людям, незалежно від того чи це позитивне чи негативне, щоб бути в благодаті і відкриватись на потреби ближніх. Отже, реколекції були конкретними духовними вправами.Під час адорації Пресвятих Дарів була скрутація – дослідження,роздуми і молитва Божим Словом. В плані дня були співані «Гіркі жалі», а в п’ятницю «Хресна Дорога разом зі Св. Франциском». В цей день був також перегляд фільму «Страсті Христові».Під час реколекцій молодь також мала можливість відпочити, подихати свіжим повітрям, поїхати на Буковель і покататись на лижах. Час реколекцій, був прекрасним часом зустрічі з Богом і ближнім.На закінчення реколекцій молодь щиро подякувала бр. Михайлу за науку, посвяту і служіння, а сестрам Гонораткам – с. Яні, с. Каріні і с. Дам’яні – за гостинність і спільну молитву під час реколекцій.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)