БАРАНІВКА,  ЮВІЛЕЙ

СРІБНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯЩЕНСТВА

29 травня 2013 року наші брати: о. Антоній Собковський і о. Домінік Губчакевич святкували свій ювілей 25 річчя священства. Центральне святкування відбулося 2 червня в урочистість пресвятих Тіла і Крові Христа, в м. Баранівка, де на даний момент служить о. Антоній.

Ювілейну Святу Мессу у храмі св. Станіслава очолив єпископ – емерит Києво – Житомирської дієцезії Ян Пурвінський. В проповіді яку він виголосив пригадав про труднощі, з якими приходилось справлятись на шляху до священства за комуністичних часів, а також поставив акцент на важливості священничого служіння сьогодні.

Ціла урочистісь відбувалась у атмосфері свята та радості. З усіх сторін можна було почути слова подяки та вітання ювілярам, які линули з переповнених емоціями сердець парафіян не тільки Баранівки, але також гостей які прибули також з тих парафій, в яких раніше працювали: о. Антоній і о. Домінік.
Нашим дорогим братам – ювілярам бажаємо витривалості у подальшій дорозі служіння Богу та людям.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)