БАРАНІВКА

Впровадження нового настоятеля в парафії святого Станіслава в Баранівці

20 вересня в парафії святого Станіслава Костки в місті Баранівка, був представлений новий настоятель – о. Ростислав Печенюк. На цю подію приїхали: міністр провінції святого Архангела Михаїла братів менших в Україні – отець Даниїл Ботвіна, декан баранівського деканату – отець Ян Подобінський, численні гості із сусідніх парафій та вірні з Баранівки.

Вірні з радістю зустріли нового настоятеля, та привітали його з побажанням плідного служіння на новому місці і запевнили про молитву та допомогу в служінні і праці.

А на передодні під час відпуску на честь покровителя парафії, вірні попрощались із попереднім настоятелем – отцем Натанаїлом, принісши йому щиру подяку за роки його служіння, та теплі теплі побажання на подальше життя та служіння.

Коментарі Вимкнено до Впровадження нового настоятеля в парафії святого Станіслава в Баранівці

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)