ПРОВІНЦІЯ

Христос народився! Славімо Його!

Вітаємо вас, дорогі брати і сестри, з Різдвом Христовим! Цей час насправді є дуже очікуваним часом для кожного з нас — ми очікуємо якогось дива – сподіваємось, що Господь зробить щось надзвичайне в нашому житті. Тому бажаємо, щоб Господь оселився у ваших серцях, в кожному серці, щоб ви відчули Його радість, любов, мир і щоб цим багатством, цими благодатями, які нам даються, ми вміли і прагнули ділитися, змінюючи світ і себе. З найкращими побажаннями – Брати Францисканці!

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)