БАРАНІВКА,  МОЛОДЬ

Зустріч францисканської молоді в Баранівці. 3-5 травня.

Мир та добро!
Францисканська молодь провінції Святого Архангела Михаїла знову зустрілася разом! З 3 по 5 травня парафія Св.Станіслава Єпископа і Мученика в м. Баранівка гостинно приймала понад 70 молодих людей. Разом ми роздумували над тим, що “Все, що створив Бог, було добре”.


https://www.facebook.com/1778051905/videos/10206364531230297/?extid=Jh2fI3oNEy1IFWrk

– спільний вечір – знайомство;
– проникливу адорацію з музичним супроводом;
– можливість гри у футбол та волейбол;
– біблійний брейн-ринг ” Що?Де?Коли?”;
– найсмачніші сніданки, обіди та вечері;
– атмосферне вогнище з сосисками;
– інтеграційні танці;
– та велику кількість вільного часу для спілкування;
Також були раді вітати гостей зустрічі, які з різних сторін розкривали для нас тему з’їзду.
Вранці у суботу психолог Леся Яковлева провела тренінг на тему спілкування молоді та соціальних ролей, які ми виконуємо.
Після обіду була друга конференція, котру проводила с.Франциска. Ми ознайомились з особливостями фізіологічного розвитку дівчат та хлопців.

В неділю Святу Месу очолював особливий для нас гість – єпископ-ординарій Києвсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький. Темою проповіді отця було свідчення Божої любові та любові до Господа не лише в християнському середовищі. Опісля ж була зустріч, де отець-єпископ відповідав на різноманітні запитання молоді.
Також на Святій Месі був присутній провінцал ордену Братів Менших в Україні – о. Даниїл Ботвіна.
Дякуємо Богу, організаторам, гостям і всій молоді, хто був присутній на зустрічі за прекрасно і плідно проведений час. За радість, посмішки та тепло, не залежно від прохолодної дощової погоди.
До наступних зустрічей!

Автори: Сивак Іванна, Соложенцева Маріанна.


https://www.facebook.com/1778051905/videos/10206351715509912/?extid=D23H0HL4AkCVH2FL

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)