ПРОВІНЦІЯ

Капітул Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні

Ми, Капітульні Брати Провінції Св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, зібрані на VI Провінціальному Капітулі в Житомирі-Зарічанах, надсилаємо вам братерські вітання.

Капітул відбувся з 13 по 18 травня 2019 року під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті». Очолив Капітул Міністр нашої Провінції брат Даниїл Ботвіна.

Завданнями Капітулу були: ревізія останніх трьох років життя нашої Провінції, визначення пріоритетів і напрямків розвитку, вибір нового Дефініторія Провінції на наступних три роки, а також внесення змін до Статуту Провінції.

Новообраними Дефініторами Провінції стали: бр. Роберт Пилипчук, бр. Мирослав Карачина, бр. Михайло Багінський, бр. Доброслав Копистеринський.

Єднаючись у молитві, від імені усіх Капітульних Братів, бажаємо вам Миру та Добра!

Коментарі Вимкнено до Капітул Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)