ГУСЯТИН

Вшанування св. Йоана з Дуклі у Львові в храмі святого Андрія колишнього Бернардинського монастиря

На Урочистість до Львова, у суботу 27 червня 2020 року, прибули францисканці з Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні на чолі з Міністром Провінції бр. Даниїлом Ботвіна OFM, а саме з Гусятина, Збаража, Судової Вишні та Рави-Руської. Збагатили своєю присутністю францисканці Конвентуальні, дієцезіальне духовенство, семінаристи, сестри Альбертинки та миряни.

О 14.30 – Міністр Провінції св. Архангела Михаїла бр. Даниїл Ботвіна OFM провів молебень перед головним вівтарем, де було встановлено мощі св. Йоана з Дуклі.

О 15.00 – Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий, під час якої Міністр Провінції бр. Даниїл виголосив проповідь, пригадуючи історичні моменти початків францисканської Провінції в Україні та життя святого Йоана з Дуклі, вслуховуючись в Боже Слово на день Святого.

На цю Урочистість прибув хор з Гусятина разом зі своїми душпастирями бр. Михайлом Багінським OFM та бр. Полікарпом Стрелківським OFM. Для Гусятинського хору це було вперше співати у Львові і на такій Літургії.

Паломники мали можливість молитися при мощах св. Йоана з Дуклі і отримати благословення з рук єпископа. Повертались до своїх домівок з надією на наступні чудеса св. Йоана з Дуклі, покровителя Львова, про які наголошував двічі під час урочистості єпископ Леон Малий, зазначаючи, що наступне чудо має бути у твоєму житті, а вода св. Йоана з Дуклі у засміченій криниці повернутися знову. Хотілося б, що слова єпископа Леона Малого були пророчими.

Коментарі Вимкнено до Вшанування св. Йоана з Дуклі у Львові в храмі святого Андрія колишнього Бернардинського монастиря

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)