БРАТЕРСЬКА ЗУСТРІЧ

21.05.2013 – Новий Уряд Провінції св. Архангела Михаїла OFM

У вівторок, 21 травня 2013 року, у Зарічанах, що на Житомирщині в благодійному осередку “Caritas-spes”, у другий день Капітулу Провінції, під час першої пленарної сесії, Генеральний Візитатор і Голова Капітулу бр. Клаудіуш Міхальскі OFM, зачитав декрет Генерального Міністра Ордену з призначенням нового уряду Провінції.

До цього служіння були покликані: бр. Доброслав Копистеринський – Міністр Провінції; бр. Патрик Оліх – Вікарій Провінції; бр. Олівер Шопа – Дефінітор Провінції;

бр. Костянтин Гавіцький – Дефінітор Провінції;

бр. Даниїл Ботвіна – Дефінітор Провінції;

бр. Ярослав Машталяр – Дефінітор Провінції.

Після чого, брати зібрались на півгодинну адорацію Пресвятих Дарів у храмі, де після Божого благословення, новопризначені брати на чолі з Міністром Провінції в присутності Голови Капітулу і Капітульних Братів, зложили присягу вірності обов’язкам довіреним їм Орденом Братів Менших.

Далі, брати продовжили Капітульну працю, представляючи звіти з різних сфер діяльності Провінції.

бр. Михайло


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)