БРАТЕРСЬКА ЗУСТРІЧ,  ГУСЯТИН

День Зосередження Францисканців Південного регіону

День Зосередження Францисканців Південного регіону, а саме братів з Чечельника, Городківки, Шаргорода та Гусятина – 01.03.2021Дні Зосередження належать до чернечої постійної формації, духовного і інтелектуального збагачення. Розпочали з виставлення Пресвятих Дарів, помолились коронку до Божого Милосердя. Мали можливість посповідатися та індивідуально помолитися.Конференцію на тему “Проповідування” провів нам настоятель парафії св. Антонія у Гусятині бр. Михайло. Мали час поділитися своїм досвідом та певними увагами для кращого служіння людям.Спільно помолилися Вечірню з Літургії Годин – молитву Вселенської Церкви.Вершиною цього дня була Пресвята Євхаристія, яку очолив бр. Полікарп та виголосив нам науку. Приєдналися до спільної Євхаристії – подяки Богу за все, парафіяни разом з хористами, щоб збагати Літургію своєю присутністю та своїм співом.В цей день також спільно святкували іменини наших Іменинників бр. Валентина (14 лютого) та бр. Полікарпа (23 лютого). Усім францисканського миру та добра!

Коментарі Вимкнено до День Зосередження Францисканців Південного регіону

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)