ФЕОДОСІЯ

23 лютого 2013 року Приміції єпископа Яцека Пиля у Феодосії

23 лютого 2013 року, єпископ Одесько-Сімферопольскої дієцезії Яцек Пиль з пастирським візитом і приміційною Службою Божою відвідав парафію Всіх святих в місті Феодосія в Автономній Республіці Крим.

Хоча Служба Божа була після обіду о 14.00, прибули парафіяни також з Владиславовки і Коктебеля, що за 30 км., щоб привітатися із новим владикою, і отримати єпископське благословення.

Разом із владикою Службу Божу служив настоятель о. Святослав з Ордену Братів Менших францисканців.

Під час проповіді владика звернув увагу на відносини між людьми. Бог дає усім однаково поганим і добрим, не ділить на друзів і ворогів. Тому, щоб бути досконалим ми повинні прощати тих кого вважаємо своїми ворогами. Христос помираючи на хресті думає про грішників, просить за грішників, і молиться за грішників: «Отче прости їм, бо вони не знають що чинять». Наша віра – це любов і молитва за ворогів. Світ сьогодні сповнений зла, отож, давайте будемо свою силу віддавати добрим ділам, а не злим.

На завершення Євхаристії, владика кожному особисто уділив пастирського благословення, і просив молитися за священиків, монахів, монахинь на півострові Крим і своїх єпископів. Після чого парафіяни короваєм, квітами і оплесками подякували владиці за приїзд, благословення і пастирське настановлення. Запевнили також, що будуть пам’ятати в своїх молитвах.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)