Кальварія Зебжидовська

Захист праць магістерських

День 27 лютого в історії покликання двох наших братів стане особливим. Саме сьогодні, брати – диякони: Никодим та Едуард, захистили свої праці магістерські, і отримали титул «Магістра Богослов’я».

    Захист відбувся в одній з аудиторій Вищої Духовної Семінарії ім.бл. Дунса Шкота, що у Кальварії Зебжидовській. Екзаменаційна комісія складалася з викладачів чотирьох основних напрямків богослов’я (фундаментального, морального, догматичного і біблійного), та спеціально запрошеного представника краківського університету ім. Йоана Павла II, філією якого являється наша семінарія. А також, наукових промоутерів, у яких брати писали свої праці.

    Брат Никодим працював над темою: «Велич і гідність людської особи восьмому псалмі Святого Письма» з предмету біблійне богослов’я. Натомість, брат Едуард в рамках богослов’я догматичного: «Стан тимчасового очищення в традиції Заходу і Сходу. Порівняльна характеристика» Новоспечені магістри, а всіх їх є шестеро, з яких чотирьох братів з Польщі та двох з України, прекрасно справилися з завданням, захистивши свої праці на відмінно.

Вітаємо наших братів, з успішно пройденим, передостаннім важливим кроком на дорозі до священства. І щиро бажаємо, потрібних Божих Благодаті та Асистенції Духа Святого, в душпастирській практиці. На яку, до монастирів на Україні, виїдуть вже за кілька днів.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)