ФЕОДОСІЯ

Душпастирський візит єпископа Броніслава Бернацького у Феодосії

5 грудня 2012 року Парафію Усіх Святих у Феодосії відвідав Ординарій Одесько-Сімферопольскої дієцезії єпископ Броніслав Бернацький. Парафіяни із великою радістю зустріли його по звичаю слов’ян хлібом і квітами.

На святковій Літургії Єпископ звернув увагу на те, щоб маленький Ісус народився в наших серцях і просив молитися за нашу дієцезію, особливо за Одесу і Севастополь.

Привітав усіх зі святом Різдва Господнього і запросив на консекрацію єпископа Яцика Пиля в Одесу.

На закінчення усіх поблагословив і запевнив, що духовно буде нас підтримувати, і має надію, що засіяне зерно Божого Слова дасть свої плоди.

бр. Святослав

Коментарі Вимкнено до Душпастирський візит єпископа Броніслава Бернацького у Феодосії

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)