ШОСТКА

Яблуниця 3-6 січня 2013 року Реколекції і відпочинок для молоді у Карпатах

Яблуниця… Невеличке селище в мальовничих українських Карпатах, де високі сосни впираються в небозвід, де чути дзюрчання незамерзаючого струмочка, де пухнастий сніг вкриває землю, де гори, ніби велетні, підтримують небо…

Цей опис можна було б продовжувати довго, але це були б прості слова, які могла б сказати будь-яка пересічна людина, яка побувала в Яблуниці. А от групка християнської молоді, яка відвідала реколекції в «Дитячому селищі св. Антонія» могла б сказати дещо більше.

Адже завдяки зусиллям благодійної організації Caritas Spes, сестер Гонораток і отця Михайла, молоді люди змогли не лише побачити величну красу Карпат, але і відновитись духовно. Дихаючи чистим повітрям, слухаючи хороші конференції просто не можна не почати задумуватись про стан свого християнського життя і не почати вдосконалювати його.

Головною темою реколекцій була: «ВІРА слідами апостола Йоана», або «ВІРА улюбленого учня Ісуса Христа». Після прослуховування конференцій і безпосередньої активної участі в дискусіях з’являлось відчуття піднесеності і легкості…адже не дарма на початку цього духовного відпочинку о. Михайло з впевненістю сказав: «Я навчу вас робити чудеса!». І, справді, вже на початку реколекцій почались чудеса: читання і уривки з Євангелія були пов’язані з апостолом Йоаном.

Бог, цим самим, ніби давав знак, що Він теж там присутній. Учасники, хоч на кілька днів, стали дружньою сім’єю. Всі були задоволені новими знайомствами, а оскільки там була молодь віком від 17 до 24 років, то діапазон тем для розмов автоматично розширювався. Обговорювались різні теми, і як віра впливає на політику. Завдяки великій обізнаності отця-реколекціоніста можна було дізнатись багато цікавого про християнство в цілому, про подружнє життя, про святі таїнства, про обряд Служби Божої та багато інших деталей, які знають не всі.

Не забували також про відпочинок, катались на санчатах і відвідали популярний гірськолижний курорт «Буковель», де кожен зміг перебороти страх і спробувати себе в ролі лижника.

Як кажуть: «До хорошого швидко звикаєш»…от і настав час прощатись і роз’їжджатись по своїх домівках…всі обмінялись контактною інформацією і обіцяли підтримувати зв’язок. Після таких чудових реколекцій дійсно хочеться нести отримані знання далі, до рідних, до друзів. І оскільки, учасники були з України і Придністров’я, можна з впевненістю сказати, що про результат такого відпочинку дізнається широке коло осіб!

 Оля Рибій

Учасниця з Полонного

Коментарі Вимкнено до Яблуниця 3-6 січня 2013 року Реколекції і відпочинок для молоді у Карпатах

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)