ГУСЯТИН

Відпуст св. Антонія у Гусятині

13 червня 2013 року у Гусятині було велике відпустове свято. Римо-Католицький храм св. Антонія з Падуї, що розміняв п’яту сотню літ, вшанував свого великого покровителя.

Вселюдно було на святі. В урочистій Літургії взяли такожучасть францисканці з Чехії: провінціал Ордену Братів Менших о. Єронім, настоятель празького храму о. Антоній і диякон бр. Еліяш.

Службу очолив віце-ректор Городоцького Католицького Університету о. Сергій Хитрий, який у проповіді просто і доступно розповів про постать Святого XIII століття.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)