ЮВІЛЕЙ

Святкування 10 років священства у Кальварії Зебжидовській

16 червня 2013 року, молоді священики францисканці з Провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні та з Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Польщі зібрались у Кальварії Зебжидовській, де навчались у Вищій Духовній Семінарії, щоб подякувати Богу за дар священства і служіння протягом 10 років у Христовій Церкві.

Подячну Службу Божу звершили у  каплиці Матері Божої Кальварійської. В передень   взяли участь у священицьких свяченнях чотирьох молодих францисканців з польської Провінції.

10 років тому, а саме:  6 червня 2003 року  бр. Тадей Фостаковський, бр. Михайло Багінський та бр. Давид Мокрий у храмі св. Йоана з Дуклі у Житомирі з рук нунція і архиєпископа Миколи Етеровича отримали священицькі свячення. А  17 червня в Кальварії Зебжидовській у Польщі отримали священицькі свячення  їхні співбрати і однокурсники бр. Адріан Камаз, бр. Нереуш Цора та бр. Собєслав Завадскі.

Ввечері, цього ж дня, брати мали нагоду зустрітись з усіма кліриками та поділитись своїми враженнями і прожитими  роками священства. У цей вечір, мали несподіванку, зустрілись  зі своїм співбратом з України місіонером бр. Руфіном Разовський, який поділився також своїми враженнями з Африки.

Наступного дня, в день  повернення до своїх домів і обов’язків, брати взяли участь у спільній ранковій Службі Божій з братами кліриками і колегією вихователів у каплиці Вищої Духовної Семінарії. Так молоді священики мали нагоду подякувати Богу і семінарійній каплиці, де формувалось їхнє покликання до священицького служіння.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)