ГУСЯТИН

Установлення Хреста на храмі св. Антонія з Падуї у Гусятині.

17 вересня 2014 року в день Стигматів св. Франциска з Асізі було установлено хрест на храмі св. Антонія з Падуї у Гусятині. Хрест зі світодіодним освітленням з двох сторін зроблений майстром Олегом Явним.

Трішки історії: Цей хрест був виконаний з нержавійки парафіянином Решовським і установлений вперше після повернення храму в 1991 році. Після розпочаття реставраційних робіт в травні 2014 році під керівництво бр. Михайла хрест було знято, реставровано та додано кілька елементів згідно оригінального хреста, який був на храмі до війни та в 1969 році. Він був впав разом з фронтоном, а сьогодні знаходиться при вході до храму праворуч.
На фото видно, що храм знаходить без даху. Потребуємо допомоги, щоб його накрити. Хто хотів би долучитися і вписати своє ім’я в історію, можна переказати кошти на ремонт через систему ПриватБанк. Банківські рахунки знаходяться на сайті парафії http://husiatyn.www.ofm.org.ua/
Щиро дякуємо усім жертводавцям. Разом зуміємо відновити цей чудовий храм.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)