Хресна Дорога,  ШАРГОРОД

Хресна Дорога у Шаргороді

БОЖЕ, ЙДУ ЗА ТОБОЮ В п’ятницю, 26 лютого 2021р., Санктуарій Страстей Господніх, в місті Шаргород, тривав у молитві. Черговий молебень Хресної Дороги розпочався зі Святої Меси. Вже з благословенням після Служби, віруючі вирушили вздовж каплиць-стоянь. Погода та спокій, що огорнули цю Хресну Дорогу, відкрили серця присутніх для роздумів над Христовою Мукою.Традиційно молебень готують різні парафіяльні спільноти. Автором роздумів на цю Хресну Дорогу став Легіон Марії. Душпастирський супровід Хресної Дороги виконав отець-диякон Леонард Шевчук OFM.Йдучи Твоєю Хресною дорогою, ми будемо пригадувати собі Твій хрест, Твоє велике страждання, Твою смерть. І ми вчимося покірно нести свої власні хрести поруч з Тобою.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)