МОЛОДЬ,  Хресна Дорога,  ШАРГОРОД

Хресна Дорога для молоді

3 березня у Шаргороді відбулася Хресна Дорога для молоді. Нашу зустріч розпочали із розмови з нашим Творцем у Адорації. Пізніше разом переживали Святу Месу під проводом отця Матвія. Під час проповіді отець Бернард допомагав нам пороздумувати над тим, чи проявляється у нашому житті поведінка фарисея.
Після Євхаристії рушили Шаргородською Кальварією. Молодь із Полонного допомогла нам пороздумувати над стражданнями Спасителя.
Наш молитовний день завершили смачним обідом.

Дякуємо Богу за можливість пройти Його дорогою.
Дякуємо організаторам, а в особливий спосіб для шаргородської молоді на чолі з отцем Симоном за те, що допомогли ще духовніше, краще пережити час Великого Посту.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)