ПОСТУЛАТ,  ШЕПЕТІВКА

Прийняття до постулату

15 вересня відбулася значна подія в українській Провінції Св. Михаїла Архангела, Братів Менших, адже спільнота поповнилася двома новими братами постулантами, це бр. Максим Пристума м. Київ, та бр. Анатолій Чорноус м. Баранівка. Урочиста служба відбулася в монастирській каплиці, яку очолив Міністр Провінції о. Доброслав Копистеринський, спів-служили йому  магістр постулату о. Ромуальд Загурський, та о. Фаустин Кушнір.

На кінець  Служби Божої, о. Доброслав вручив братам постулантам знак «тау», тобто знак приналежністі до спільноти св. Франциска, та привітав їх.

Зичимо братам постулантам наснаги і витривалості у майбутніх починаннях.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)