МОЛОДЬ

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ВІДЕО – КОЛЯДОК СЕРЕД ФРАМ 2022

Мир та добро!👋
Дорога молоде!
Радіємо, що цього року відбувся конкурс відео – колядок. Можна сказати, що це вже традиційний конкурс. Радіємо з того, що ви взяли участь, 5 парафій – це Городківка, Чечельник, Шепетівка, Полонне та Шаргород.
Хай Господь вам благословляє.😇
Дякуємо усім вам за ваші відео, котрі торкнулися багатьох сердець. Дякуємо за вашу працю, за ваші ідея, Дякуємо за вашу креативність. Нехай Дитятко Ісус, винагородить вас за ваші вміння та таланти.
Адже ви проголошуєте своїми відео – колядками радісну новину.🤗
І так переходимо до результатів!
✨5 місце отримує молодь із Чечельника з кількістю балів 962
✨4 місце отримує молодь із Полонного з кількістю балів 1016
✨3 місце отримує молодь із Городківки з кількістю балів 1035
✨2 місце отримує молодь із Шепетівки з кількістю балів 1062
✨І переможцями конкурсу Віде – колядок серед ФраМ 2022 стає молодь із Шаргорода, отримавши 1087 балів!
Дякуємо вам за чудові відео – колядки, які були надзвичайно крутими. В цьому році була особливість постаті св. Йосифа. Кожен з вас зміг відтворити у своєму відео щось неймовірне. Заохочуємо і надалі бути такими креативними та оригінальними. Ви дійсно всі заслуговуєте на перемогу, тому кожен з вас отримає невеличку подяку.
І пам’ятайте, що в Божих очах, ви завжди є переможцями.🥰

 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)