ЖИТОМИР

Великопісні реколекції єпископа Яцека Пиля ОМІ у Житомирі

13-17 березня 2013 року, єпископ Яцек Пиль ОМІ провів великопісні реколекції в парафії св. Яна з Дуклі в Житомирі, якою опікуються францисканці Брати Менші.

Кожного дня було по кілька Святих Мес, яким передували Хресна Дорога або Гіркі Жалі.

В звичайні дні, опісля Святих Мес, ввечері були науки для жінок, чоловіків, сімей та молоді.

З нагоди Року Віри реколекціоніст у проповідуваному Слові Божому підкреслив важливість та значення віри в житті християнина. Також підкреслив важливість почуття відповідальності за своє власне спасіння та спасіння інших. Окрім цього, вказав на приклади віри в житті кожної віруючої людини, а особливо на Марію, Покірну Слугиню Господню.

На фотографіях видно, що храм, у якому проводились реколекції, зараз перебуває у стані ремонту. Єпископ Яцек зазначив, що із власного досвіду знає, що легше відремонтувати матеріальний храм, аніж собори людських душ. Однак з допомогою Святого Духа, а також щоденної молитви і це можливо. “Ремонт душі” – це щоденна праця кожного з нас.

Ці реколекції запам’ятаються кожному, хто брав у них участь, тому що в перший день, коли вони розпочались, був обраний Папа Франциск. Для вірних, чиїми душпастирями є сини Св. Франциска з Асізі, це була велика радість і знак Божої любові.

За матеріалами Одесько-Сімферопольської Дієцезії.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)