Кальварія Зебжидовська

12-15.11.2013 – Курси для настоятелів OFM у Кальварії Зебжидовській в Польщі

В днях 12-15 листопада 2013 року у Кальварії Зебжидовській в Польщі відбулися формаційні курси для настоятелів домів Північно-Словянської Конференції Ордену Братів Менших (Польща і Україна). Брати зібрались разом зі своїми Провінціальними Міністрами. Братів усіх було більше 100 осіб з шести Провінцій Ордену.

Кожного дня братам товаришувала спільна молитва і Євхаристія, теорія і тренінги комунікації, а також спільний час для ділення своїм братерським досвідом життя.

Так францисканці у стіп Матері Божої Кальварійської мали можливість набратися нових сил для  виконання своїх братерських та душпастирських обов’язків у своїх домівках.

Зустріч завершилась зустріччю у провінціальних спільнотах зі своїми Провінціальними Міністрами.

бр. Михайло Багінський ofm

Фото: fr. Gracjan Kubica ofm

Коментарі Вимкнено до 12-15.11.2013 – Курси для настоятелів OFM у Кальварії Зебжидовській в Польщі

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)