ЖИТОМИР,  Хресна Дорога

ЕКСТРЕМАЛЬНА ХРЕСНА ДОРОГА

Вперше в історії нашої парафії відбулася Екстремальна Хресна Дорога. 26-го березня о 21й годині 14 сміливих добровольців вийшли від храму Різдва Пресвятої Богородиці в м. Коростишів. До парафії св. Йоана з Дуклі в м. Житомирі зайшли о 6:40 зранку 27-го березня.Екстрим Хресної Дороги полягає в тому, що йти треба вночі в повній тиші. Лише на стояннях учаснику дозволено зачитати роздуми та молитви вголос.Шлях довжиною 43 км пролягав через ліси, поля, в обхід населених пунктів. Суцільна темрява та повна тиша вплинули на кожного учасника в свій спосіб. Адже сучасний світ подібної нагоди не пропонує християнам. Навпаки, навколо безліч плутанини, в котру диявол намагається затягнути людину. Треба змагатися, щоб почути голос Господа.Ця Екстремальна Хресна Дорога – ідеальний шанс, котрий ми можемо дати Богу, щоб Він промовив до нас Своє Слово, а ми його почули. Виклик самому собі. Випробування, котре лише частково схоже на першу Хресну Дорогу ще тоді, в Ізраїлі…Довіряємо Богу всі молитви, що лунали вночі на нашій Екстремальній Хресній Дорозі. Впевнені, Господь знає що робити з жертвою, котру ми склали, опинившись за межею власних можливостей.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)