Хресна Дорога,  ШАРГОРОД

Молебень Хресної дороги на шаргородщині

Вже в котре на шаргородський Голгофі відбулася Хресна хода під керівництвом ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії Леона Дубравського, на яку прибуло чимало паломників з різних куточків України, а особливо з Вінниччини, Хмельниччини та Житомирщини. Святу Месу очолив єпископ Леон Дубравський, з яким співслужили пресвітери які приїхали разом зі своїми прихожанами. Також частина священників служила людям в таїнстві покаяння, адже як самі люди стверджують, їдуть на шаргородську Голгофу не тільки взяти участь в хресній ході, але і поєднатися з Господом.

Як зауважили паломники та сам єпископ, що не обійшлося і цього разу без дощу. Їдучи на паломництво всі заздалегідь взяли з собою парасольки і дощовики.

Розважання до Хресної Дороги приготував і провів диякон брат Кирило Тополевський, які були присвячені роздумам про дорогу вільності Чоловічого Сина, на підставі навчання католицького богослова Ханса Урса фон Бальтазара.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)