Хресна Дорога,  ШАРГОРОД

ХРЕСНА ДОРОГА ЗА МИР В УКРАЇНІ

8 квітня 2022 року в Санктуаріумі Страстей Господніх в Шаргороді відбулося богослужіння Хресної Дороги, так як завжди в п’ятницю перед Вербною Неділею. Темою спільної молитви була тема Святого Хреста, як знак спасіння та знаряддя отримання Божої благодаті. На Святій Літургії отець настоятель привітав Єпископа Леона Дубравського, священиків з сусідніх парафії та дієцезії, а також вірних з різних поблизьких парафій та з різних міст і місцевостей України, які були також присутні як переселенці в важкий час війни. Спільною молитвою учасники богослужіння огортали Україну і просили Господа миру на нашій землі, за наших захисників, за перемогу та всіх жертв війни. Проповідь та роздуми Хресної дороги виголосив Бр. Богдан Мураховський OFM – настоятель парафіїї в Городківці на Вінниччині. Віримо, що Бог Милосердний вислухає наші благання і огорне плащем своєї батьківської опіки нашу Україну та її захисників.
Бр. Бенедикт Свідерський OFM

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)