Хресна Дорога

Всеукраїнська Хресна Дорога у Шаргороді

Вже черговий раз невеличке містечко Шаргород опинилося в центрі уваги не лише Вінниччини чи Поділля, а майже всієї України.

У п’ятницю 28 вересня до цього містечка з’їхалося більше п’яти тисяч вірних Римсько-Католицької Церкви, які разом з Єпископом Леоном Дубравським і більш ніж 30-ма священиками взяли участь у Службі Божій та в молебні Хресної Дороги вздовж міста.О 14 годині в храмі святого Флоріана розпочалася Служба Божа, яку очолив Єпископ Леон Дубравський-ординарій Кам’янець-Подільської Дієцезії.

В проповіді Його Преосвященство говорив про рік віри, який невдовзі розпочнеться, та нагадав, що «віра без вчинків є мертва». «Саме тому ми збираємось тут, на хресній дорозі, щоб виразити нашу віру в Ісуса Христа», – сказав Єпископ.

Після Святої Меси відбулася вже традиційна Хресна Дорога вздовж стоянь, що знаходяться на етапі будови, а також вулицями міста.

Найдовше віруючі затрималися при третьому стоянні Хресної Дороги, збудованому за підтримки Голови Вінницької Обласної Державної Адміністрації Миколи Джиги, що особисто був присутній на цьому чотиригодинному богослужінні враз з Головою районної адміністрації та мером міста Шаргорода.

Єпископ Леон Дубравський урочисто освятив це стояння, яке усім нам нагадує момент першого падіння Ісуса під тягарем хреста.

За матеріалами: Католицький Медія-Центр

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)