Хресна Дорога,  ШАРГОРОД

Дієцезіальна Хресна Дорога в Санктуарії Страстей Господніх, м.Шаргород

25 вересня 2020 року, відбулася Дієцезіальна Хресна Дорога в Санктуарії Страстей Господніх, м.Шаргород.В молебні Хресної Дороги брало участь багато паломників та священиків з різних куточків Дієцезії, які приїхали, аби спільно пройти Господній шлях, побачити і відчути Божу любов до кожного з нас…

Незмінним і постійним паломником є єпископ – ординарій Кам’янець – Подільської Дієцезії Леон Дубравський.Також в парафія вітала єпископ – ординарій Харківсько – Запорізької Дієцезії Павла Гончарука, який звершував Святу Євхаристію та промовив до вірних Слово Боже.Після Євхаристії паломники з молебнем пройшли Хресною Дорогою, де мали можливість відчути, якою ціною Господь нас спас, та випрошували в Господа всі необхідні благодаті для себе, своїх близьких та нашої Батьківщини.

Коментарі Вимкнено до Дієцезіальна Хресна Дорога в Санктуарії Страстей Господніх, м.Шаргород

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)