КИЇВ

Київ 02 липня 2011 року. Освячення Хреста і землі під будівництво Храму

2 липня 2011 року, у суботу об 11.00 парафіяни св. Франциска з Асізі, разом з вірними з інших парафій м. Києва та околиць, на чолі з єпископом Станіславом Широкорадюком OFM та настоятелем парафії св. Франциска з Асізі бр. Франциском Ботвіна OFM, зібралися під відкритим небом на урочистій Святій Месі, щоб установити Хрест і освятити на земельну ділянку під будівництво Храму в Оболонському районі по вул. Героїв Дніпра.

Ця надзвичайна подія зібрала велику кількість людей. Зібралась також чимала кількість духовних осіб: священиків, ченців та черниць.

Окрасою цієї події була надзвичайна погода. Було видно як Бог благословить ці перші кроки. В переддень, коли йшов сильний дощ, а хмари тяготили і на наступний день, під час освячення і Святої Служби, не впало жодної краплинки окрім освяченої води, якої Оболонська земля і її мешканці, як було видно, так її потребують. Сонце, розігрівало серця тих, котрі зібрались молитись за цю землю і за тих котрі своїми протестами старались перешкодити Божій справі.

Після того як усі розійшлись, пішов дощ, мабуть як знак того, щоб омити весь бруд спрямований на Бога і християн з приводу будівництва нового Храму. Сам єпископ у вступній промові наголосив, що це Божа справа і якщо є Божа воля, то в цьому місці повстане Храм по мимо різних перешкод.

Подія розпочалась з установлення Хреста і щита з проектом Храму. Вже з перших хвилин злі сили почали перешкоджати: сигнал машин, провокаційні дії, нецензурні слова і вигуки, важка музика, яка старалась заглушити всю Божественну Літургію. На завершення, єпископ, священики, черниці і всі вірні вшанували Хрест знаком поцілунку.

З Божою допомогою Хрест був установлений, освячено землю і звершено Пресвяту Євхаристію, залишаючи місце під Боже Провидіння і молитву за всіх мешканців прилеглих домів, а особливу за тих, котрі не приймають Бога біля порогу свого дому, щоб Бог поблагословив Оболонську землю і всіх її мешканців.

Бр. Михайло Багінський OFM

Коментарі Вимкнено до Київ 02 липня 2011 року. Освячення Хреста і землі під будівництво Храму

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)