ГОРОДКІВКА

Городківка 2 липня 2011 року ДРУГА РІЧНИЦЯ СМЕРТІ БР . МАРТИНІАНА ДАЖИЦЬКОГО

 другу річницю смерті, Отця Мартиніана Войцеха Дажицького, до Городківки приїхали брати з нашої провінції, священики з сусідніх парафій, сестри монахині, парафіяни та представники світської влади. Представником Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії з Польщі був Отець Юніпер, котрий довший час працював в нашій Провінції. Від імені провінціала (Отця Ярослава) він подякував нашій спільноті за Братерську опіку, молитовну пам’ять та створення музею Отцю Мартиняну – котрий народився в Польщі і там вступив до Ордену Братів Менших.

О 11-ій годині розпочалася Свята Літургія з утренньою за померлих, головуючим якої був Отець Провінціал нашої Провінції – Доброслав Копистеринський. У своїй проповіді відкрив цікаві факти з життя Отця Мартиняна.

Після Святої Меси, всі присутні прийшли процесією до могили Отця Мартиняна, яка знаходиться в десяти метрах від костелу. Там урочисто, Отець Провінціал, посвятив хрест і пам’ятник нашого Отця-францисканця, відновителя Ордену Братів Менших в Україні.

В кінці урочистостей настоятель парафії та монастиря Отець Ярослав Машталяр, щиро подякував усім присутнім за спільну молитву і пам’ять Отця, котрий дійсно був відданим в служінні Богові та людям.

Коментарі Вимкнено до Городківка 2 липня 2011 року ДРУГА РІЧНИЦЯ СМЕРТІ БР . МАРТИНІАНА ДАЖИЦЬКОГО

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)