КИЇВ

18 листопада 2012 року Постулат у Францисканському Ордені Світських в Києві

18 листопада 2012 року, у Києві в парафії св. Франциска з Асізі відбулась значна подія.Чотирьох парафіян, а саме: один брат і три сестри вступили на першу сходинку францисканської дороги, формації у постулаті.Перша зустріч відбулась 13 грудня 2009року. Вже рік місцевим духовним асистентом є вікарій парафії бр. Фіделіс Волністов. 

 Протягом цього часу симпатики Св. Франциска знайомились з францисканською духовністю та життям францисканських святих.Щиро дякуємо Богу за дар францисканського покликання і бажаємо усім Миру та Добра! ФОС, м. КиївПарафія Св. Франциска з Асізі

Коментарі Вимкнено до 18 листопада 2012 року Постулат у Францисканському Ордені Світських в Києві

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)