МІНІСТРАНТИ

Моє місце у світі! Покликальні реколекції для юнаків

З 20 по 22 жовтня, у мальовничому Чечельнику Вінницької області, відбувалися покликальні реколекції для юнаків від 15 років. Тема зустрічі: ,, Моє місце у світі ”. Отже, що відбувалося на цих реколекціях..?

Звісно, кожен день ми переживали з відкритим серцем на Слово Боже та Святу Євхаристію. Також, на одній із конференцій, нам було представлено постать отця Мартиніана Дажицького (відновника Ордену Братів Менших в Україні), який не зламався від утисків комуністичної влади, і продовжував проповідувати ,,Добру Новину” для заблукавших вівців України. Пізніше ми мали ще одну конференцію, де отець Ростислав розкрив тему нашої зустрічі на прикладі пазлів. Також були різні молитви, рекреаційні зустрічі і звісно ми мали можливість зіграти у футбол на місцевому стадіоні. А у неділю 22 жовтня, нам вдалося побувати на “II фестивалі Марійної пісні”, де хори із різних місцевостей України прославляли Бога, та Марію як Матір Спасителя.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)