МІНІСТРАНТИ

Покликальні реколекції для юнаків – Городище

6-9 серпня, на Хмельниччині в с. Городище відбулись покликальні релеколекції для юнаків від 15 року життя. В реколекціях взяли участь юнаки із Новограда- Волинського, Полонного, Шепетівки, Шаргорода та Чечельника кількістю 6 осіб. Зустріч розпочалася Євхаристією, котру звершив для нас о. Даниїл Ботвіна, Міністр Провінції Св. Михаїла Архангела, Ордену Братів Менших в Україні. На цій зустрічі ми розпізнавали своє покликання, і старалися почути голос Бога, котрий щоденно промовляє до нас.

Ми разом молилися, робили біблійні круги, просто розмовляли, і звичайно розважалися . Мені найбільше сподобалися проповіді і конференції отців Ростислава та Серафима. Шкода звісно, що мало хто зараз з людей чує голос Бога, те що він їм говорить, а потім вони говорять, що Бог забув про них. Бог всіх пам’ятає, просто вони погано задують свої питання йому. Він чекає від нас, від мене, конкретного питання. Через отців які з нами були я зрозумів багато чого нового, не потрібно стидатися, що я християнин, навпаки потрібно гордитися цим. І на завершення хотів би побажати всім хто був на цих реколнкціях, щоб вони дійсно зрозуміли своє покликання, і завжди чули голос Бога. І чекаєм всіх на наступній зустрічі!!!

Віктор Маслій

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)