МОЛОДЬ

Францисканські реколекції для молоді очима постулантів у Зарічанах

З 21-го по 24-те жовтня в с. Зарічани (біля Житомира) відбулися францисканські реколекції для молоді «Віднайди себе». Зібрану на ре колекціях молодь відвідали також представники нашої постулантської спільноти на чолі з отцем магістром.

Отець Валентин розповів молоді про те, що говорить Господь в Святому Письмі про покликання, а брати постуланти поділилисяз молоддю своїми переживаннями та баченням покликання. Коротко розповіли про свій життєвий досвід.

Зауважили, що молитва та прагнення до святості є основними орієнтирами на шляху розпізнання своєї життєвої дороги, адже, перш за все, святість є нашим головним покликанням! 

Питання про шлях, яким іти в своєму житті, було і залишається актуальним також сьогодні, особливо для молоді, яка розпочинає свою мандрівку в доросле життя. Католицька енциклопедія подає таке пояснення значення «Покликання»: «Збагненна людиною воля Божа, що кличе її до певного способу життя та діяльності, в тому ж числі до священства/чернечого, або подружнього життя».

Усім учасникам реколекційної зустрічі, від імені спільноти постулатів, бажаємо потрібних Божих Благодатей, розпізнання покликання та використання своїх здібностей на славу Божу!

     З молитвою,

      брати  постуланти

Коментарі Вимкнено до Францисканські реколекції для молоді очима постулантів у Зарічанах

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)