новіціат

Прийняття до новіціату

16 вересня 2016 року в Польщі в м. Лєжайськ розпочався поєднаний новіціат двох провінцій Ордену Менших Братів, а саме Провінції св. Архангела Михаїла в Україні і Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Польщі.

До новіціату було прийнято п’ятеро братів: четверо з Польщі і один з України – брат Августин        . Під час прийняття до новіціату, відбувся також обряд облучин – прийняття хабіту св. Франциска та зміна імені. Тож бр. Августин отримав нове ім’я – Кароль. Прийняття до новіціату і надання хабіту з новим іменем уділяв о. Ярослав Каня – провінціальний міністр Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Бажаємо братам плідного пережиття цього благословенного часу в новіціаті!

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)