ЗБАРАЖ

Травень-вересень 2012 року Renovatio – реставрація веж у Збаражі

 Протягом цілого теплого сезону вдалося зробити:Місцями замінити заржавілу бляху.Хімічним розчином зняти іржу (2 вежі).Пофарбувати дерев’яні конструкції вежі.Пофарбувати (два рази) вежі фарбою оливково-зеленого кольору.Виготовити нові вікна в кількості 24 штук.Підрядниками виконанні робіт, були майстри (альпіністи) з нашого міста: пан Іван Яремчук та Микола Качеровський. Цей проект було реалізовано завдяки добродіям нашого монастиря. Фарби та інші хімічні комплектуючі надав директор НІАЗу пан Анатолій Мацепура.
Дякуємо Господу Богута усім хто допоміг реалізувати цей благий задум

Вежі храму у м. Збаражі, були спалені (дерев’яна конструкція) під час Другої Світової Війни. Пізніше, вже за комуністичних часів, були  зроблені нові – дещо іншої форми від тих, які були раніше.Самі дерев’яні конструкції в доброму стані – дійшли до нас, натомість оцинкована бляха заржавіла а місцями від корозії її не залишилося.
У 2012 році вирішили відреставрувати вежі храму, отримавши дозвіл дефініторія провінції. Ремонтні роботи розпочалися у травні та тривали до вересня поточного року.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)