новіціат

09.12.2013 – Облучини Братів Менших у Лєжайску в Польщі

Прийми цю одіж на знак посвячення себе Богові…

Тінню Урочистості Непорочного Зачаття Діви Марії дня 9 грудня 2013 року Господнього в Лежайському Санктуарії відбулася церемонія облучин братів новіціїв. Серед яких знаходиться брат Дмитро з України. Сама подія звершилася після Святої Меси, яку очолив міністр Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії о. Ярослав Каня. З рук міністра брати новіції отримали габіт Менших Братів, статут святого Засновника і нові чернечі імена. Одже віднині брати носитимуть нові імена: бр. Любомир Дворак з України, бр. Циряк Буджіш, бр. Кароль Боромей Кіда, бр. Алан Схмідт, бр. Піо Тшечяк з Польщі.


На урочисту подію, огортаючи молодших братів молитовною присутністю, приїхали родина братів новіціїв, дефінітор з провінції св. Архангела Михаїла в Україні о. Олівер Шопа, студенти вищої духовної семінарії з Кальварії Зебжидовської, брати з різних монастирів та парафіяльна Лежайська спільнота вірних.
За посередництвом Богоматерії Діви Марії бажаємо нашим братам вийти на зустріч з Христом в живій вірі, радісній надії і палаючій любові.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)